REFERENCE PENZIONU

9.1.2017
Skvělý penzion!!! Příjemné ubytování a naprosto skvělá kuchyně… :-P Nejdřív jsem ohrnovala nos nad klasikou jako řízek a knedlovepřozelo v polopenzi, ale tak skvěle připravené "obyč" jídlo včetně polévek jsme už dlouho na jednom místě neměli… navíc doplněné o páteční živou hudbu… (y) moc ráda si pobyt kdykoli zopakuju, když už jsme přežili i ty dvacítkové mrazy na běžkách… :-D Mockrát díky… :-)
Kateřina Horáková / 2 noci
17.7.2016
Děkujeme za krásné ubytování, za milou, vstřícnou obsluhu, za ochotu. Ať Vám nic nezkazí milý úsměv na tváři.
Mlýnkovi ze Zlína /
4.12.2016
Strávili jsme zde pohodový víkend na zakončení sezony. Vše bylo připraveno jak bylo domluveno ubytování i strava. Ubytování v pěkných a příjemných pokojích obou kategorií. Paní kuchařka nám výborně vařila a na porcích nešetřila. Děkujeme obsluze za vstřícnost při našem večírku. Káva byla výborná a pivo teklo proudem, co víc si přát. Tým dračích lodí „Draci v akci“
za draky Jiří Chalupský /
24.1.2015
Na tomto penzionu jsme strávili týden v lednu. Skvělé jídlo, skvělá obsluha, skvělé prostředí. Není co vytknout! Z návštěvy tohoto penzionu se nejspíš stane každoroční tradice.
Alexandr Malchar / týdenní pobyt
8.7.2014
S přítelkyní jezdíme do Jeseníků už dlouhou dobu, pokaždé jinam, a letos padla volba právě na Penzion U orla. Prostředí kolem je moc hezké, restaurace je moc útulná, hlavně krb uprostřed místnosti se nám líbil. S obsluhou jsme byli spokojeni, takže můžeme doporučit!
Honza Drulák / 2 noci
25.6.2014
Zařídila jsem rodičům týdenní dovolenou v Jeseníkách jako dárek k výročí, vždy měli rádi Ramzovou, takže jsem se informovala o možnostech a vybrala na zkoušku Penzion U orla. Rodiče byli moc šťastní a na výlet se těšili – právem. Po příjezdu vypadali oba pěkně odpočatě a chválili si krásné prostředí Petříkova a hezkou restauraci.
Lenka Polinská / 6 nocí
12.2.2014
Vzala jsem rodinku do penzionu U orla behem volna, ktere dostaly deti ve skole po vysvedceni a nelitovala jsem. Utulny vnitrek, hezky venek, deti byly spokojene a chlap taky! :)
Jarmila Novoveska / 5 nocí
16.4.2014
Chodím rád po horách a nedávno jsem se dostal ke zdolávání Jeseníků. Ubytoval jsem se náhodně v Penzionu U orla, na který jsem narazil na internetu – příjemné prostředí a dobrá kuchyně, líbilo se mi tam.
Pavel Procházka / 2 noci

POKOJE

17.11.2013
Byli jsem s manželem a dalšími dvěma páry známých ubytováni v jednom z Economy pokojů, jelikož rádi ušetříme, a byli jsme spokojeni - postele pohodlné a to je hlavní!
Šárka Pavlišová /
17.11.2013
Manzelka a ja jsme si doprali vylet do Jeseniku na Ramzovou a dostali jsme U orla utulny pokoj pro dva, ve kterem se moc dobre spalo – dekujeme!
Libor Skořepa / 3 noci /
13.1.2014
Jako sportovec jsem byl zaujat nabídkou ubytování při zimním tréninku – spalo se skvěle, kondice zachována!
Antonín Brabec / 6 nocí /
21.6.2014
Učím na základce v Pardubicích a v Penzionu U orla jsem byla se svou třídou na třídním výletu po uzavření známek. Prostředí bylo nádherné, počasí vyšlo také skvěle a děti se celou dobu bavily – psaly totiž o výletu sloh :) Economy pokoje byly jako stvořené pro naši třídu o 24 dětech, poschoďovky nezklamaly!
Eva Moravcová / 4 noci /

SLUŽBY

28.2.2014
Vlastnim malou IT firmu a jednou jsem si rekl, ze usporadam kratky vikendovy teambuilding. Bylo mi jasne, ze jako vsem „ajtakum“ by nam priroda prospela a tak jsem zvolil Jeseniky – kolektiv se nam i pres nehezke pocasi hezky stmelil a ted slapeme jako hodinky!
Tomas Bocek / 2 noci /
19.4.2014
S přítelkyní jsme si zorganizovali výročí v přírodě a ubytovali se v Penzionu U orla – prostředí se nám moc líbilo, zejména přítelkyni, pivo nám chutnalo, zejména mně! :)
Václav Pokorný / 2 noci /
25.3.2014
Tatínek je všemi horami kovaný horal a já věděla, že se mu vždy nejvíce líbilo v rodných Jeseníkách, tak jsem mu na stará kolena zařídila pobyt v Penzionu U orla – byl moc spokojený a poprosil mě, abych se zmínila dobrým slovem!
Marie Zelenková / 4 noci /

RESTAURACE

16.5.2014
U orla vaří skvěle, doporučuju! A ten krb je nejlepší :D
Radim Závodný /
10.1.2014
Manžel a já si potrpíme na dobrou kuchyni a při zimní procházce Ramzovou jsme narazili na Penzion U orla – odcházeli jsme najezeni tak akorát a s chuťovými buňkami příjemně uspokojenými!
Ludmila Petráková /
5.12.2013
Krásná restaurace, osobně zbožňuji dřevo, takže jsem si přišla na své – chutné jídlo tomu jenom dalo korunu :)
Dana Čápová /
* Povinné údaje CENA: - KČ
DĚKUJEME ZA VAŠI REZERVACI.
PO PŘIJETÍ A POTVRZENÍ REZERVACE VÁM ZAŠLEME DETAILNÍ INFORMACE
O REZERVACI S PLATEBNÍMI INSTRUKCEMI A VŠEOBECNÝMI PODMÍNKAMI.